با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از چال گونه چیست؟


‎ لبخند بزنید و با چال گونه زیباتر به نظر برسید. امروزه یکی از پرطرفدارترین ، جراحی های زیبایی جراحی چال گونه میباشد. هدف از انجام این عمل ایجاد فرورفتگی های طبیعی و کوچکی در ناحیه زیرگونه ها میباشد که با خندیدن عمق بیشتری پیدا کرده ونمایان تر میشود. مزیت این عمل و شاید بتوان گفت یکی از علل پر طرفداری آن ، سهولت وسرپایی انجام دادن عمل چال گونه توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک بدون نیاز به بیهوشی و اتاق عمل میباشد. از طریق بی حسی موضعی واز طریق برش بسیار کوچکی در حد سه تا چهار میلیمتر در هرطرف از داخل دهان ، این عمل انجام شده و با برداشتن بخش بسیار کوچکی از بافت عضله دهانی و بدنبال تضعیف آن ،این اتفاق در گونه های فرد میافتد. از دیگر مزایای آن ، دوره نقاهت بسیار کوتاه ان میباشد در حدی که اصلا نیاز به استراحت در منزل نداشته وبه محض اتمام عمل، فرد میتواند در محل کار خود حضور داشته باشد.

نظر دکتر نجف بیگی در مورد چال گونه:‎ مزیت دیگر و قابل توجه این عمل برش داخل دهانی است به صورتی که هیچ اثری از انجام عمل در سطح پوست صورت فرد نمایان نمیشود. کبودی و تورم قابل توجهی ندارد وبا توجه به میلیمتری بودن برش داخل دهان به سرعت برش مورد نظر جوش خورده و فرد به زندگی عادی خود ادامه میدهد. نکته حائز اهمیت در این جراحی ها این است که علی رغم سادگی و زمان کوتاه جراحی،موضعی که در آن عمل انجام میشود در مجاورت عصبهای صورت میباشد پس فرصتی برای خطا نیست. 🔴دقت کنید که حتما این جراحی را به پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ای بسپارید که در این زمینه تجربه و تبحر کافی دارند. با توجه به دائمی بودن این جراحی،با انجام این عمل توسط جراح فوق تخصص مطمئن وبا تجربه شما میتوانید برای همیشه ، از داشتن لبخندی زیبا وجذاب لذت ببرید.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

..

.

گونه های زیبا، زیبایی صورت را افزایش می دهند. چال گونه به صورت ژنتیکی به عنوان یک ویژگی غالب به ارث برده می شود. و در هر دو جنس زن و مرد رخ می دهد و ممکن است در یک طرف یا هر دوطرف صورت وجود داشته باشد. معمولا خانم های بین ۲۲ تا ۳۴ سال، بیشتر خواستار عمل جراحی زیبایی چال گونه هستند.

در بسیاری از فرهنگ ها، چال گونه را به عنوان یک ویژگی بسیار جذاب، دیده می شود. چال گونه به عنوان نشانه ای از زیبایی در نظر گرفته می شود و لبخند افراد دارای آن را برجسته و خاص می کند.

افراد مبتلا به چال گونه می توانند با افزایش سن، آن را از دست بدهند و یا عمق آن کاهش پیدا کند. همچنین با تغییرات وزن، یعنی افزایش یا کاهش وزن، شکل آن تغییر کند. تقاضای روز افزونی برای جراحی چال گونه در جهان وجود دارد. در نتیجه، تکنیک های  مختلفی برای ایجاد چال گونه بوجود آمده است. عمل جراحی چال گونه،تحت بی حسی موضعی و سرپایی انجام می شود.

جراحی چال گونه کاملا قابل ایمن و قابل بازیابی است. زیرا هیچ بافتی از بین نمی رود، و احتمال خونریزی و تشکیل هماتوم بعد از آن ناچیز است.

در این روش، میزان رضایتمندی بیماران بسیار بالا است و بیماران مدت زمان کمی بعد از جراحی در معرض آسیب های ناشی از جراحی قرار می گیرند.

به طور کلی، موقعیت چال توسط بیمار در مقابل آینه مشخص می شود.

هدف از عمل جراحی چال لپ این است که، یک زخم در پوست که به عضله زیرین وصل است ایجاد شود و تبدیل به یک حفره طبیعی و دائمی شود. یعنی عظلات و عصب را در قسمت مورد نظر بوسیله بخیه زدن جمع می کنند تا حرکت عضلات آن ناحیه مختل شود. اگر این عمل توسط شخص ناوارد و غیر متخصص اجام شود، ممکن است به صب صورت آسیب غیر قابل جبران وارد شود.

جراحی چال گونه یک عمل سرپایی سریع و نسبتا بدون درد است. عمل راحی حدود ۳۰ دقیقه طول می کشد. و هیچ زخم یا برشی روی پوست، از بیرون وجود ندارد.

مراقبت های بعد از عمل چال گونه:

بلافاصله بعد از عمل به بیمار آنتی بیوتیک و ضد درد تجویز می شود.

بهداشت دهان و دندان با دهانشویه و شستشوی دهانی بسیار مهم است.

بخیه های ایجاد شده در روز بعد از عمل جراحی برداشته می شود.

در ابتدا، چال ایجاد شده عمیق تر است، اما به تدریج با گذشت زمان، کم عمق تزر و طبیعی تر می شود.

تورم خفیفی پس از عمل رخ می دهد ولی در نهایت، افراد پس از دو روز بعد از عمل به کار یا فعالیت های دیگر خود بازگردند.

نتیجه عمل در طی چند هفته بعد از عمل جراحی چال گونه مشخص می شود. و بعد از چهار تا شش هفته، ظاهر چال کاملا طبیعی می شود، یعنی فقط در لبخند مشخص می شود.

ماندگاری این عمل بستگی به رعایت بیمار دارد. مصرف سیگار و قلیان به خاطر نوع خاص حرکت عضلات صورت در زمان مصرف آنها باعث می شود زودتر نخ های بخیه جذب شوند و چال گونه از بین برود.

همچنین مصرف مشروبات الکلی نیز بی تاثیر نیست.

عوارض احتمالی عمل چال گونه:

عوارض گزارش شده از این عمل جراحی بسیار نادر است. گاهی اوقات واکنش بدن به ماده خارجی، یعنی مواد بی حسی گزارش می شود. و یا ناپدید شدن ناگهانی چال از روی گونه، همچنین خونریزی در موضع نیز ممکن است پیش آید. البته همانطور که گفته شد بسیار نادر است و در شرایط عادی پیش نمی آید.

هزینه جراحی چال گونه چقدر است؟

هزینه هر عمل براساس نوع عمل، مدت زمان انجام عمل و مواد مورد نیاز و همچنین نوع بیهوشی یا بی حسی که شما انتخاب می کنید متفاوت است. البته برای این عمل نیازی به مراجعه شخص به بیمارستان نیست. و معمولا در کلینیک یا مطب متخصص جراحی زیبایی انجام می شود.