با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از لیفت صورت چیست؟


‎با جراحی لیفت صورت 10 تا ۱۵ سال جوان‌تر شوید. لیفت صورت برای افرادی مناسب است که دچار افتادگی‌های متوسط یا شدید در ناحیه گونه‌ها، خط خنده، زاویه فک، غبغب و یا پیشانی هستند. این جراحی انواع مختلفی دارد مثل: لیفت ابرو( (Brow Lift لیفت شقیقه‌ها) (Temporal Lift لیفت میانی صورتMide Face Lift)) لیفت خط خنده (مینی فیس لیفت) جدیدترین روش‌های لیفت صورت از طریق ابزارهایی که به جراح کمک می کند تا عمل به صورت سریع‌تر و با کبودی کمتر انجام شود که به روش لیفت اندوتاین معروف است.

نظر دکتر نجف بیگی در مورد لیفت صورت:‎ افراد به علل مختلفی ممکن است دچار افتادگی پوست صورت شوند که شایع‌ترین آن‌ها بر اثر افزایش سن است. برخی دیگر به دلیل افزایش و کاهش وزن‌های متوالی یا شدید در سنین پایین‌تر دچار این عارضه می‌شوند که کاندیدهای مناسب این عمل می باشند. با انجام این عمل‌ها پوست صورت به همراه عضلات گونه و خط خنده که دچار شلی و افتادگی شدند کاملاً کشیده شده و لیفت می‌شوند و به صورت ظاهری بسیار زیباتر و جوان تر خواهند داد. با توجه به اینکه جراحی‌های لیفت صورت در عمقی از صورت انجام می شود که با عصب‌های اصلی در تماس است، لذا حتما و حتما در انتخاب پزشک جراح خود دقت کنید و این عمل را به پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی بسپارید که تبحر و تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارند.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

نمونه لیفت صورت دکتر آرش نجف بیگی


لیفت صورت
لیفت صورت
لیفت صورت
لیفت صورت
لیفت صورت

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

با افزایش سن، پلکهای شما شل می شوند و عضلات پشت آنها ضعیف می شوند. در نتیجه ممکن است، چربی بیش از حد در زیر پلک ها جمع شود. و باعث بوجود آمدن کیسه های زیر چشمی می شود. یعنی می توان، پف زیر چشم را برداشت یا گودی آن را پر کرد و تغییر شکل در پلک های فوقانی و پایینی انجام داد.

با گذشت زمان، همانطور که سن شما بیشتر می شود، ظاهر و شکل چهره شما نیز به دلیل تغییرات مرتبط با سن تغییر می کند. الاستیسیته پوست شما کمتر می شود، ممکن است گونه های شما لاغرتر شود و برعکس آن در برخی دیگر از مناطق صورت شما افزایش چربی اتفاق بیوفتد.

 

جراحی زیبایی صورت

 

لیفت صورت ( Facelift)

چهره سازی یکی دیگر از جراحی های زیبایی صورت است. در این روش، علاوه بر عمل می توان از روش های ساده تر مانند پرکننده های تزریقی، بوتاکس، سفت کردن با امواج رادیویی  و یا درمان های لیزر استفاده کرد.

همچنین میتوان با استفاده از نخ پوست صورت را کشید و ظاهر را جوانتر کرد.

 

لیفت صورت

 

 لیفت صورت (Face-lift  )  یک روش جراحی زیبایی برای ایجاد ظاهری جوان تر در صورت شما است. این جراحی می تواند با کاهش افتادگی پوست و یا تقارن پوست روی گونه ها و فک و همچنین سایر تغییرات، شکل صورت شما را جوانتر می کند.

لیفت گردن (پلتیاسپلاستی) نیز اغلب، به عنوان بخشی از لیفت صورت، به منظور کاهش چروک و افزایش سفتی گردن انجام می شود.

 

چرا لیفت صورت انجام می شود؟

با گذشت زمان، همانطور که سن شما بیشتر می شود، ظاهر و شکل چهره شما نیز به دلیل تغییرات مرتبط با سن تغییر می کند. الاستیسیته پوست شما کمتر می شود، ممکن است گونه های شما لاغرتر شود و برعکس آن در برخی دیگر از مناطق صورت شما افزایش چربی اتفاق بیوفتد.

تغییرات مربوط به سن، که ممکن است در چهره شما تغییرات ایجاد کند، عبارتند از:

 

  • افتادگی بیش از حد پوست در فک پایین
  • چین و چروک های سطحی پوست، بخاطر آسیب آفتاب، همچنین چروک های عمیق در اطراف بینی، لب و چشم
  • افتادگی بینی
  • شل شدن پوست گردن و تجمع چربی بیش از حد در گردن

 

عوارض لیفت صورت:

 

جراحی لیفت صورت می تواند عوارضی نیز ایجاد کند. برخی از این عوارض را می توان با مراقبت مناسب، دارو یا جراحی اصلاحی مجدد برطرف کرد.

مانند هر عمل جراحی دیگر، ممکن است خطر خونریزی، عفونت و واکنش یا آلرژی به مواد بیهوشی رخ دهد.

بعضی از شرایط پزشکی یا عادات و شیوه زندگی نیز می توانند این عوارض را تشدید کند.

البته این عوارض نادر هستند و اگر هم پیش بیایند طولانی مدت یا دائمی نیستند. این خطرات عبارتند از:

هماتوم، یعنی تجمع خون زیر پوست که موجب تورم و فشار می شود، شایع ترین عارضه جراحی صورت است. هماتوم، معمولا بعد از ۲۴ ساعت از عمل جراحی اتفاق می افتد، و به سرعت باید خون جمع شده را تخلیه کرد تا از جلوگیری و آسیب به پوست و سایر بافت ها جلوگیری شود.

آسیب به عصبی صورت نیز یکی از عوارضی است که به ندرت اتفاق می افتد، و می تواند به طور موقت یا دائمی بر روی اعصابی که کنترل عضلات را تحت تاثیر قرار می دهد تاثیر بگذارد. بی حسی صورت می تواند چند ماه تا یک سال طول بکشد.

برخی داروها یا مکمل های غذایی، غلظت خون را کاهش می دهند. این داروها بر توانایی خون شما در لخته شدن و افزایش خطر هماتوم پس از جراحی تاثیر گذار هستند.

این داروها شامل رقیق کننده های خون Coumadin، Plavix، آسپرین، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی (NSAIDs)، جینسنگ، Ginkgo biloba، روغن ماهی و غیره هستند.

اگر وضعیت پزشکی دارید که مانع از لخته شدن خون می شود، شما نمیتوانید عمل جراحی لیفت صورت را انجام دهید.

سایر بیمار ها، مانند دیابت کنترل شده و یا فشار خون بالا، عدم  یا ضعیف بودن بهبود زخم، هماتوم ها و عوارض قلبی را افزایش می دهد.

سیگار کشیدن نیز، به طور قابل توجهی عوارض و هماتوم بعد از جراحی لیفت صورت افزایش می دهد.

اگر نوسان وزن همیشگی دارید یعنی سابقه کاهش و افزایش وزن متناوب دارید، نتیجه عمل جراحی شما برای بلند مدت رضایت بخش نخواهد بود. و تنها برای مدت کوتاهی رضایت بخش است.

قبل از عمل شما باید تاریخچه پزشکی خود را به طور کامل به پزشک شرح دهید. اگر سابقه جراحی قبلی دارید، به خصوص جراحی پلاستیک قبلی، عوارض جراحی قبلی، مصرف سیگار و مصرف مواد مخدر یا الکل.

اگر داروی خاصی را به طور مرتب مصرف می کنید، از جمله داروهای تجویزی، داروهای بدون نسخه، داروهای گیاهی، ویتامین ها و سایر مکمل های غذایی، همه این موارد را قبل از عمل باید با جراح خود مطرح کنید.

 

جراح زیبایی متخصص، برای تعیین بهترین گزینه های جراحی چهره شما، ساختار استخوانی، شکل چهره شما، توزیع چربی و کیفیت پوست شما را بررسی می کند.

انتظارات شما از این نوع جراحی به پزشک کمک می کند تا بداند چه نوع چطور چهره ای برای شما طراحی کند.

 

حتما قبل از جراحی دستورالعمل های پزشک را اجرا کنید. به عنوان مثال، به احتمال زیاد از شما خواسته می شود تا دو هفته قبل از عمل جراحی، هر نوع دارو رقیق کننده خون یا مکمل را متوقف کنید.

حتما با پزشک خود در باره نوع داروها و تنظیم دوز آن صحبت کنید.

به احتمال زیاد از شما خواسته می شود صبح روز عمل جراحی مو و صورت خود را با یک صابون میکروبی بشویید.