با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از لیفت ابرو چیست؟


‎داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم در بشاش نشان دادن چهره و به دنبال آن جوانی و زیبایی صورت بسیار حائز اهمیت است. افراد به دلایل مختلف دچار افتادگی عضله ابرو شده که ازجمله آنها میتوان به موارد وراثتی ، در معرض افتاب شدید به مدت طولانی قرار گرفتن،عادت به خوابیدن روی صورت وافزایش سن اشاره کرد. افتادگی ابرو ممکن است به صورت مادرزادی همزمان با تولد فرد باشد و ممکن است به مرور زمان و بر اثر عوامل محیطی ایجاد گردد. متاسفانه با ایجاد افتادگی در عضله ابرو ، چهره فرد به طور نامحسوس محزون و افسرده به نظر میرسد و از جذابیت و بشاشی چهره میکاهد. وخوشبختانه برای رفع این مشکل جراحی های فوق تخصص پلاستیک و زیبایی به کمک این افراد آمده و با ابداع عملهایی در این زمینه ،با رفع افتادگی عضلات ابرو مشکل را مرتفع نموده اند.

نظر دکتر نجف بیگی در مورد لیفت ابرو:‎ لیفت ابروبا توجه به شدت افتادگی عضله ابرو ، از طریق روشهای مختلفی انجام میگردد. اولین و ساده ترین روش لیفت ابرو از طریق دستگاههایی نظیر HIFU میباشد که با استفاده از انها میتوان عضله ابرو را تا حدودی لیفت کرد.این دستگاهها با استفاده از امواج رادیوفرکانسی ، واز طریق تماس پروپ آنها با سطح پوست ، بر روی اسمس های پوست تاثیرگذاشته و لیفت کمی در عضله ابرو به طور موقت ایجاد میکنند . مزیت این روش با بی حسی موضعی بودن آن است و اینکه جای هیچ برش زخم وسوراخی روی پوست نیست و فقط از طریق ارسال امواج انجام میگردد و از معایب آن موقتی بودن این روش ولیفت کم در ناحیه عضله ابرو‌ است . دومین روش که در حال حاضر خیلی مورد توجه و استقبال قرار گرفته ،روش لیفت با نخ است. در این روش از طریق بی حسی موضعی ، نخهایی ظریف که کاملا قابل جذب بوده و هیچ عارضه ای رابدنبال ندارند، در زیر پوست فرد تعبیه میشود. این نخها باعث لیفت ابرو به مدت دوتا سه سال خواهند شد و از طریق تحریک کلاژن سازی در موضع انجام گیرنده،منجر به جوانسازی سطح پوست نیز میشوند. از مزیت های این روش میتوان به عدم نیاز به بیهوشی و اتاق عمل اشاره کرد به صورتی که از طریق بی حسی موضعی و در مطب نیز قابل انجام است. ونیز اینکه در صورت فرد هیچ گونه جای برش یا اسکار جراحی از خود بجا نمیگذارند وحداقل دوتا سه سال ماندگار خواهند بود. دیگر مزیت این روش با توجه به بی عارضه بودن انها،قابل استفاده بودن نخ در همه سنین است سومین روش و شاید به جرأت بتوان گفت ماندگارترین روش لیفت ابرو ، جراحی ابرو است. البته این جراحی ها باز انواع مختلفی دارند که برخی با بی حسی موضعی در مطب قابل انجام هستند و برخی نیاز به شرایط اتاق عملی و بیهوشی دارند. که در واقع پزشک فوق تخصص جراح با توجه به شرایط فرد مراجعه کننده ومعاینه او و سنجیدن شرایط عمومی،انتخاب روش خواهندکرد. این جراحی ها دائمی هستند وتنها و تنها در صورت افزایش سن بیش از ده تا پانزده سال ممکن است از اثر لیفت اولیه آنها ، کمی کاسته شود. در انتخاب جراح فوق تخصص زیبایی خود دقت کنید چرا که داشتن تقارن ها ،لیفت مناسب وبه اندازه(نه زیادونه کم)، داشتن کمترین برش بادرنظرگرفتن بهترین نتیجه ودرنهایت داشتن ظریف ترین اسکارهای ناشی از عمل، با هر جراحی امکان پذیر نیست. پس با انتخاب بهترین جراح فوق تخصص پلاستیک و زیبایی از عمل جراحی لیفت ابرو خود لذت ببرید.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

نمونه لیفت ابرو دکتر آرش نجف بیگی


لیفت ابرو
لیفت ابرو
لیفت ابرو
لیفت ابرو

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

چشم ها و پیشانی نقش مهمی در ارتباطات و بیان احساسات ما ایفا می کنند. اگر لیفت ابرو ها درست انجام نشود، باعث ایجاد خستگی یا ناراحتی شما می شود. جراحی زیبایی صورت یک راه حل ماندگار است. پس باید در انتخاب جراح زیبایی، دقت لازم را به خرج داد.

با افزایش سن، افتادگی در پلک بیشتر مشهود می شود.

با لیفت ابرو، چشمان شما روشن تر و جوانتر نشان داده می شود.

اعتماد به نفس شما نیز بیشتر می شود.

لیفت ابرو، با کشیدن پوست پیشانی، فاصله بین پلک های فوقانی و ابرو را اصلاح می نماید.

دو روش برای لیفت ابرو وجود دارد:

  • لیفت کلاسیک
  • لیفت آندوسکوپیک
  • لیفت ابرو به صورت کلاسیک، شامل یک برش پیوسته از سمت گوش شما تا امتداد خط رویش مو است. این روش برای جلوگیری از زخم قابل رویت انجام می شود.
  • برای جراحی آندوسکوپیک ابرو، جراح چند برش کوچک در پوست سر ایجاد می کند. او از طریق این برش ها و بوسیله دوربین کوچکی که به انتهای یک لوله نازک وصل است، تغییرات لازم را روی صورت شما انجام می دهد.

اگر دارای چین و چروک های خفیف تا متوسط ​​هستید، روش اندوسکوپیک می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

در جراحی آندوسکوپیک، به دلیل ایجاد برش های کوچکتر عوارض کمتری نسبت به روش کلاسیک مشاهده می شود. و مدت زمان بهبودی نیز به حداقل خواهد رسید.

قبل از عمل لیفت ابرو، شما حتما باید در مورد اهدف خود از این عمل، همچنین سلامت فعلی و تاریخچه پزشکی خود، با جراح متخصص صحبت کنید.

جراح زیبایی، تمام قسمت پیشانی شما، همچنین پلک های فوقانی را از نظر عضلات ارزیابی خواهد کرد. جراح متخصص زیبایی، بهترین روش را برای کمک به شما انتخاب خواهد کرد.

انتخاب یک جراح زیبایی حرفه ای باعث می شود،نتایج زیبا و طبیعی باشد.

جراح باید با آناتومی صورت و چشم، همچنین زیبایی شناسی آن آشنایی کامل داشته باشد.

حتما عکس های قبل و بعد از جراحی لیفت ابرو بیماران جراح زیبایی که انتخاب کردید را بررسی کنید. زیرا تجربه جراح در این زمینه بسیار مهم می باشد.

اگر شما مرد هستید بررسی کنید که دکتر جراح شما تجربه کافی در مورد بیماران مرد دارد یا خیر.

جراحتان باید تجربه بالایی را برای بیماران مرد داشته باشد، زیرا تکنیک های زیبایی ظاهری مردان با زنان کاملا متفاوت است.

جراح زیبایی برای هر بیمار، متناسب با اهداف بیمار، آناتومی منحصر به فرد آن و میزان اصلاحات مورد نیاز در چهره فرد، روش مناسب جراحی را انتخاب می کند.

جراحی لیفت ابرو یک روش سرپایی است که با استفاده از بیهوشی عمومی یا آرام سازی داخل وریدی با بی حسی موضعی انجام می شود.

مدت عمل جراحی بستگی به نوع و میزان تغییرات درخواستی متغییر است.

بیماران معمولا بعد از عمل جراحی، درد کمی را تجربه می کنند، و معمولا در روز های اول پس از عمل، احساس ناراحتی و کشیدگی اندکی در پیشانی دارند.

بهبودی پس از عمل معمولا بسیار سریعتر بیمارانی است که عمل چهره سازی را انجام می دهند.

تورم و کبودی در طی ۱۰ روز اول پس از جراحی رایج است و بعد از ۲ هفته حل می شوند.

مراقبت های قبل عمل:

اگر سیگار می کشید، جراح شما از شما می خواهد تا حداقل شش هفته قبل از جراحی خود، کشیدن سیگار را متوقف کنید. سیگار کشیدن به شدت عوارض عمل را افزایش می دهد و روند بهبودی را کند می کند.

ممکن است مجبور شوید مصرف الکل را نیز محدود کنید.

اگر به طور منظم آسپرین یا داروهای ضد التهابی مصرف کنید، جراح شما از شما می خواهد از مصرف آنها برای یک دوره قبل از عمل قطع کنید. این داروها باعث افزایش خونریزی می شود.

اگر موهای شما کوتاه است، ممکن است نیاز باشد آن را برای پوشش دادن زخم بخیه بلند کنید.

مراقبت های بعد عمل:

۱ تا ۲ روز بعد از عمل دوش گرفتن مجاز است؛ ولی بهتر است روی بخیه ها دست نکشید.

یک هفته پس از  عمل می توانید به کارتان بازگردید. البته بعضی از بیماران زودتر از یک هفته کار خود را شروع می کنند. ولی بهتر از زمان کاری خود را محدود کنید و زیاد خودتان را خسته نکنید.

۱ الی ۲ هفته بعد از عمل جراحی می توانید رانندگی کنید.

۲ الی ۴ هفته بعد از عمل میتوانید به تدریج تمرین های ورزشی خود را از سر بگیرید.