با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از لاغری با LPG چیست؟


‎ال پی جی یا لیپوماساژ عبارت است از ماساژ بافت چربی با استفاده از مکانیسم وکیوم و حرکت رول که باعث برداشته شدن فشار توده های چربی از روی عروق خونی شده، خون رسانی و اکسیژن رسانی به بافت را تسهیل کرده و در نتیجه باعث بالارفتن متابولیسم منطقه ای میشود. بعد از انجام ال پی جی و بالا‌رفتن متابولیسم وقتی که بدن فرد در جریان یک فعالیت ورزشی هوازی مثل پیاده روی یک ساعته قرار بگیرد از اولین و بیشترین جایی که چربی سوزی انجام میشود ناحیه ی کار شده توسط ال پی جی میباشد زیرا برای سوخت و ساز آماده تر است.در نتیجه ی سوختن چربیهای ناحيه ی مورد نظر، ان منطقه دچار کاهش سایز و لاغری موضعی میگردد. ال پی جی به دلیل افزایش گردش خون وافزایش درناژ غدد لنفاوی ،باعث کاهش و از بین بردن سلولیت نیز میشود، زیرا یکی از دلایل عمده ی به وجود امدن سلولیت اختلال در گردش خون است.

نظر دکتر نجف بیگی در مورد لاغری با LPG:‎ ال پی جی بر روی تمامی نقاط بدن قابل انجام است و در فرم دهی و کاهش سایز تاثیر بسزایی دارد. از مزایای این روش میتوان به بی خطر بودن و بی عارضه بودن آن اشاره کرد . به صورتی که هیچ آثاری از انجام آن بر روی بدن فرد نخواهد بود . ال پی جی سه جلسه در هفته قابل انجام بوده و تایم ان از نیم ساعت تا یک ساعت بسته به نیاز بدن فرد متغیر است. داشتن تحرک و ورزش هوازی همراه خوردن ۸ لیوان آب در روز و رعایت رژیم غذایی باعث بازدهی بیشتر وبهتر دستگاه ال پی جی میگردد . ال پی جی درسفت شدن و لیفت پوست میتواند موثر باشد و همینطور برای فرم دهی وشکل دهی بدن مناسب است.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

نمونه لاغری با LPG دکتر آرش نجف بیگی


با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

یکی از پر استفاده ترین موارد دستگاه ال پی جی بعد از انجام عملهای لیپوماتیک ، اولترازد ، واتر جت ، لیپوست ، ویز و دستگاه پال میباشد که در صورت انجام آن ده روز بعد از عمل میتواند نتایج زیر را بدنبال داشته باشد مثل:

-رفع کبودی

-تسکین درد

-رفع ورم های ناشی از عمل

-همسان سازی سطح پوست بدن

دستگاه ال پی جی علاوه بر پروپ ماساژ بدن ، دارای پروپ مخصوص صورت نیز میباشد که به صورت تایم های نیم ساعته به منظور جوانسازی صورت انجام‌میشود.

نتایج مثبت بعد از جلسات ال پی جی صورت ، کاملا اثبات شده است که میتوان مهم ترین انها را شمرد:

-جوانسازی پوست و رفع پیری زودرس صورت

-تحریک کلاژن سازی پوست

-بالا بردن گردش خون زیر پوستی و تغذیه بیشتر پوست به دلیل افزایش خونرسانی سطح پوست

-رفع چین و چروک سطحی پوست صورت

دستگاه LPG

اصطلاحا به روش لیپوماساژ شناخته می شود. دستگاه LPG  روش جدیدی برای لاغری های موضعی و درمانی غیر تهاجمی برای درمان سلولیت ها و کاهش سایز است. پوست به آرامی ماساژ داده می شود تا چربی های ذخیره شده از بین برود، گردش خون و لنفاونی بهبود می یابد و سلول های چربی تخلیه می شود. روش ال پی جی به جوانسازی و تولید کلاژن و الاستین کمک می کند.

 درمان در این روش لاغری حدود ۲۰ جلسه است که شما بعد از حدود ۶ جلسه متوجه تغییرات ظاهری اندامتان و تغییر سایز می شوید، هر جلسه حدود ۴۵ دقیقه طول می کشد و بهتر است در هفته ۲ تا ۳ جلسه تکرار شود تا بتوانید نتایج را زودتر ببینید.

این روش برای تمامی افرادی که علی رغم رژیم های غذایی و ورزش های مداوم نتوانسته اند به فرم دلخواه برسند یا با چاقی های موضعی مواجه اند مناسب است. اگر افرادی دچار سلولیت و یا دچار افتادگی پوست هستند می توانند با استفاه از این روش به افتادگی پوست و رفع سلولیت کمک کنند.

این دستگاه به دلیل روش غیر تهاجمی نیازبه بیهوشی ندارد. درمان با این روش اساسا به شکل ماشاژ است که با ماساژعمیق و مکش همراه است. غلطک ماساژ دستی بر روی مناطق مورد نظر حرکت می کند. این غلط پوست را نرم می کند. با استفاده از یک موتور و ایجاد مکش قابل تنظیم در شدت و فرکانس می شود که با وجود دو غلطک باعث کشیده شدن پوست می شود.

این دستگاه با دو روش متفاوت عمل می کند: روش گردش و روش لیفت

روش لاغری با ال پی جی رول

کشیده شدن پوست با دوغلطک مجزا بطور مستقیم در دستگاه ال پی جی انجام می شود. LPG  برای درمان: بافت های فیبری، سلولیت های پوست، چربی، التهاب ها، پوست های نازک شده و چسبندگی های پوست موثر است.

روش لیفت

پالس های ضربه ایی کوچکی بر سر دستگاه ایجاد می شود که باعث موجی در بافت های بدن می شود. در این دستگاه با تعیین میزان فرکانس بخش لیفت دستگاه و قدرت مکش می توان برای زیبا سازی و اهداف درمانی اقدام کرد.

در زمان استفاده از دستگاه ال پی جی بهتر است رژیم غذایی و فعالیت های روزانه داشته باشید.با رژیم غذایی می توانید کاهش وزن سریع تری داشته باشید و اگر با ورزش همراه باشد انرژی های آزاد شده توسط عضلات استفاده می شود و مانع برگشت آن ها می شود.

از دستگاه ال پی جی می توانید برای تمامی نقاط بدن استفاده کنید ولی روی شش ناحیه تاثیر بیشتری دارد.

شکم و پهلو: رسیدن به اندامی ایده آل و فرم دلخواه، کشیدن و سفت شدن پوست، حذف چربی های بیرون زده از بالای کمر و خوش فرم شدن عضلات شکم

باسن: بالا کشیدن حجم باسن و رسیدن به بافتی صاف و خوش فرم

ران: حذف سلولیت ها، صاف شدن و فرم دهی، کمک به لاغری

بازو ها: کشیدن پوست های شل و افتاده

سینه و عضلات سینه: برطرف کردن چربی های سینه ی آقایان (ژنیکوماستی) و کاهش سایز

این روش لاغری به دلیل بالا بردن جریان خون برای تعدادی از افراد مناسب نیست: افرادی که داروهای رقیق کننده مصرف می کنند( مثل آسپیرین)، نارسایی کلیه، هپاتیت، دیابت،  بیماری های قلبی و تنفسی. البته این افراد می توانند با اجازه پزشک متخصص از دستگاه های LPG استفاده کنند.

چون LPG یک روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است؛ دوران نقاهتی ندارد و فرد بعد از انجام این روش می تواند به سرعت به زندگی عادی خود بازگردد. ممکن است افرادی که دارای پوست حساس تری هستند دچار کبودی های خفیفی شوند.

ال پی جی به دلیل روش درمانی که بسیار شبیه ماساژ است، بدون حس درد بوده و اغلب افراد بعد از استفاده از دستگاه حس خوشایند و آرامش بخشی داشته اند. در هنگانچم استفاده از این دستگاه لباس مخصوصی پوشیده می شود که شبیه یک جوراب بلند است که تمام بدن را می پوشاند.

روش لاغری LPG بدلیل فرآیند غیر جراحی که دارد بدون درد و برش بوده که نیاز به استراحت بعد از دوره درمان ندارد. اصولا جراحان این روش را به عنوان بخشی از روش درمانی لیپوماتیک می دانند. روش لیپوماتیک برای حذف چربی های عمیق تر بسیار مناسب است و توصیه می شود قبل لاغری به روش لیپوماتیک چند جلسه ال پی جی گذرانده شود برای نرم تر شدن و حذف راحت تر چربی های زائد.