با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از جوانسازی صورت چیست؟


‎افزایش سن اولین و مهمترین دغدغه افراد برای از دست دادن زیبایی چهره است. که در صورت رعایت برخی موارد ساده و انجام یک سری اقدامات پیشگیری کننده می توان اثرات خوشایند این پروسه را به تعویق انداخت. زیبایی غیر جراحی موجب صرفه جویی در وقت شما می شود. جای تعجب نیست که همه مردم بخواهند ظاهری زیبا داشته باشند. به دلیل قابل دسترس بودن و مقرون به صرفه بودن درمان های زیبایی غیر جراحی، روز به روز در بین مردم حتی افراد مشهور بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. کسانی که نمی خواهند از جراحی برای بهبود ظاهر خود استفاده ، گزینه های دائمی و نیمه دائمی دیگری غیر از جراحی وجود دارد. این درمانها به شما کمک می کند تا ظاهر خود را با عارضه و هزینه کمتر بهبود ببخشید. با پیشرفت تکنولوژی، روش های زیبایی به خصوص زیبایی غیر جراحی پیشرفت بسیاری کرده است.

نظر دکتر نجف بیگی در مورد جوان سازی صورت:‎از جمله این موارد تزریق بوتاکس در نواحی خط اخم، پیشانی و دورچشم می باشد؛ که با اثر پیشگیری‌کننده خود از ماندگار شدن این خطوط در صورت جلوگیری می کند. مورد دیگر تزریق فیلرها (پرکننده) در نواحی ای از صورت است که حالت گودی پیدا کرده یا نیاز به حجم دادن و برجسته کردن دارند مانند خط خنده، گونه ها، لب ها، زاویه فک، چانه، شقیقه ها یا خطوط اخم خیلی عمیق. این فیلتر ها می توانند ژل های هیالورونیک اسید باشند که قابل جذب و کاملاً ایمن بوده و حجم دهی بسیار ظریف و زیبایی به چهره می دهند. یا از چربی‌های نواحی دیگر بدن خود فرد استفاده شود که این چربی ها قابلیت تزریق به تمام نقاط صورت فرد را دارند. روش دیگر برای حجم دادن نقاط مختلف صورت استفاده از پروتز هاست؛ مثل پروتزهای گونه، پروتزهای لب یا پروتز های چانه و زاویه فک روش دیگر جوانسازی صورت برای از بین بردن لکه های پوستی، جای جوش ها یا خطوط ظریف پوست استفاده از دستگاههای لیزر جوانسازی میباشد مثل: co2f_ HIfu_ RF.F_RFscarlet

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

نمونه جوانسازی صورت دکتر آرش نجف بیگی


بوتاکس
بوتاکس
بوتاکس
بوتاکس

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

 

زیبایی غیر جراحی موجب صرفه جویی در وقت شما می شود.

جای تعجب نیست که همه مردم بخواهند ظاهری زیبا داشته باشند.

 به دلیل قابل دسترس بودن و مقرون به صرفه  بودن درمان های زیبایی غیر جراحی، روز به روز در بین مردم حتی افراد مشهور  بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

کسانی که نمی خواهند از جراحی برای بهبود ظاهر خود استفاده ، گزینه های دائمی و نیمه دائمی دیگری غیر از جراحی وجود دارد.

این درمانها به شما کمک می کند تا ظاهر خود را با عارضه و هزینه کمتر بهبود ببخشید.

با پیشرفت تکنولوژی، روش های زیبایی به خصوص زیبایی غیر جراحی پیشرفت بسیاری کرده است.

 

محبوب ترین روشهای زیبایی غیر جراحی عبارتند از:

 

  1. بوتاکس: تزریق توکسین بوتولینوم در بالای لیست زیبایی بدون جراحی قرار دارد. اغلب برای از بین بردن چین و چروک به منظور جلوگیری از پیشرفت آنها استفاده می شود. این روش بسیار مؤثر است.

بوتاکس تزریق موقت و غیر جراحی است که، عضلات را فلج می کند. در نتیجه خطوط و چین و چروک ها را نرم و صاف می کند و ظاهر را جوان تر و تازه تر می نمایید.

این تزریق ها را می توان بر روی صورت، گردن، دست ها و دیگر نواحی انجام داد تا خطوط افزایش سن را به حداقل رساند.

 

جراحی صورت

 

پرکننده ها یا فیلرها: یکی دیگر از راه های محبوب برای پوست صاف و بی نظیر استفاده از پرکننده های پوستی است. بر خلاف اعتقاد عمومی، پرکننده ها فقط برای لب استفاده نمی شود. این تزریقات دارای طیف گسترده و کاربردهای بسیاری هستند. و شامل تزریق ژل یا چربی می باشد.

در بینی نیز می توان از فیلر ها استفاده کرد. ولی بسیاری از افراد جراحی را به دلیل پایداری بیشتر آن به فیلر ها ترجیح میدهند.

پرکننده ها در مکان های دقیق زیر پوست بینی تزریق می شوند تا خطوط آن را تغییر دهند و به طور موثر شکل بینی تغییر داده شده شود.

 

فیلر لب

 

  1. لیزر: یکی دیگر از محبوب ترین روش های زیبایی غیر جراحی لیزر است. 

بسیاری از افراد ساعت ها وقت صرف از بین بردن موهای زائد خود با روش خای دردناک می کنند. لیزر یک روش نسبتا بدون درد است، که شامل از بین بردن فولیکول های مو با پالس های نور لیزری است. و به این صورت می توان رشد آنها را مهار کرد. لیزر موها را از بین می برد و پوست را نرم می کند.

البته موارد استفاده از لیزر، فقط شامل حذف موهای زائد نمی شود.

 

  1. میکرودرم ابریژن : یکی از روشهای جدیدی درمانی و زیبایی پوست می باشد. در روش سلول های فرسوده و آسیب دیده پوست از بین می رود و با پوست جوان تر و سالم تر جایگزین می شود.

میکرودرم یک جایگزین عالی برای جراحی های پیری است. زیرا به آرامی لایه ها و سلول های مرده پوست را از بین می برند، پوست را صاف، پاک و بدون عارضه می کند. این درمان می تواند علائم پیری و ظاهر زخم را کاهش دهد.

 

زیبایی غیر جراحی

 

  1. لیپوساکشن: یا حذف چربی بدون جراحی، راه دیگری برای حذف سلول های چربی بدون نیاز به چاقو جراحی است. این یک روش نوآورانه است که از ارتعاش، انجماد و گرم کردن برای حذف سلول های چربی استفاده می کند. این روش مناسب افرادی است که جراحی را نمی خواهند اما می خواهند نتایج سریع و موثر را ببینند.

 

  1. میکرونیدلینگ و پی آر پی (Plasma Rich Platelet)

“در این درمان  PRP ، از پلاسمای غنی از پلاکت، که پر از سلول های بنیادی، پروتئین ها و آنزیم است برای بازسازی سلول های پوست، کلاژن و الاستین و بازسازی و تقویت فولیکول مو استفاده می شود.

در میکرونیدلینگ ، میلیون ها سوراخ میکروسکوپی در پوست ایجاد می شود. این سوراخ ها اثر بازسازی کننده دارند و چین و چروک را از بین می برد. همچنین لکه ها را نیز کاهش می دهد.

میکرونیدلینگ به طور قابل توجهی زیبایی کل چهره شما را دو چندان میکند. زیرا سلول ها را برای ساخت کلاژن تحریک می کند، بنابراین نتایج فوق العاده طبیعی است.

 

 

  1. کربوکسی تراپی: از این درمان می توان برای از بین بردن حلقه های تیره زیر چشم  و رفع تیرگی مناطق دیگر استفاده کرد. در این روش با استفاده از دستگاه های مخصوص، گردش خون را در اطراف منطقه تیره بیشتر می کنند. این روش کاملا بدون درد و بی خطر است.