با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از ژنیکوماستی چیست؟


‎ ژنیکوماستی یا جراحی سینه آقایان، به عارضه بزرگ شدن بیش از حد معمول سینه آقایان ژنیکوماستی اطلاق میشود. این عارضه به دلایل مختلفی ظهور میکند و فرم ناخوشایندی برای بدن فرد ایجاد میکند به طوری که آقایان در پوشیدن لباس تنگ مشکل خواهند داشت وبه دلیل فرم زنانه ای که درسینه ایجاد میشود،باعث ناراحتی آنها میگردد. وبه دلایل مختلفی ایجاد میشود: 🔴تغییرات هورنها وکاهش سطح هورمونهای مردانه 🔴افزایش سن 🔴مصرف بیش از حدمشروبات الکلی 🔴مصرف داروهای غیر مجاز بدنسازی و یا مصرف بیش از حدمعمول داروها 🔴اضافه وزن وتجمع چربی زیاد درناحیه سینه آقایان 🔴تغییرات هورمونی وافزایش سطح هورمونهای زنانه در آقایان 🔴برخی بیماریهای خاص مثل تیروئید، نارسایی های کلیوی وکبدی و...... متاسفانه این موضوع در افراد ورزشکاری که از داروهاوپودر های غیر مجاز و غیراستاندارد استفاده میکنندبه وفور دیده میشود . خوشبختانه جراحی های پلاستیک و زیبایی به کمک این افراد آمده و این عارضه ناخوشایند را با جراحی های کوتاه یک تا نهایتا دوساعته برطرف میکند.

نظر دکتر نجف بیگی در مورد ژنیکوماستی:‎ برخی از افراد فقط از طریق تخلیه چربیهای تجمع یافته زیرسینه مشکلشان مرتفع شده و فرم سینه اولیه خود را دوباره به دست خواهند آورد. ✅نکته قابل توجه و مثبت آن در امکان انجام این دسته از عملها از طریق بی حسی موضعی میباشد. وبرخی دیگر نیاز به برشهای کوچکی در اطراف هاله سینه یا برشهای خطی سینه خواهند داشت تا پوست افتاده و شل این ناحیه نیز برداشته شود. توصیه میشود بعد از عمل برای کاهش ورم و فرم دهی بهتر و ماندگار پوست سینه ، از گن های مخصوص بعد از عمل استفاده شودکه به شکل جلیقه های کوتاهی بوده و در زیر پیراهن یا تیشرت اصلا دیده نمیشود. توجه داشته باشید که حتما برای برطرف کردن مشکل خود از پزشکان حاذق و باتجربه فوق تخصص جراحی های پلاستیک کمک بگیریدتا برای همیشه از داشتن اندامی زیبا و ایده ال لذت ببرید.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

نمونه جراحی سینه آقایان دکتر آرش نجف بیگی


جراحی سینه آقایان
جراحی سینه آقایان
جراحی سینه آقایان
جراحی سینه آقایان
ژنیکوماستی
ژنیکوماستی

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

کاهش سایز سینه مردان

ژنیکوماستی و ژنیکوپلاستی

عمل جراحی کاهش سینه مردانه موثر ترین درمان شناخته شده برای gynecomastia یا سینه های بزرگ مردان است. در این عمل جراحی زیبایی، بافت چربی و غدد لنفاوی از بین می رود تا ظاهری محکم تر و مردانه تر را به سینه بازگرداند.

با توجه به ژنتیک، یا استفاده از داروهای خاص، کاهش وزن و دلایل نامشخص دیگر، برخی از مردان سینه های بزرگ با ظاهر  زنانه دارند.

سینه ای بزرگ و افتاده مردان  میتواند احساس اعتماد به نفس آنها را بگیرد. با کمک یک متخصص و جراح زیبایی ماهر، شما می توانید یک ظاهر طبیعی به سینه خود بدهید.

 

تکنیک های پیشرفته جراحی امروزی و بهبود سریع و زخم ها و نامرئی شدن محل بخیه باعث شده که این جراحی روز به روز طرفداران بیشتری پیدا کند.

روش درمانی برای ژنیکوماستی با لیپوساکشن سینه مردان به طور معمول با استفاده از بیهوشی موضعی با آرامبخش و یا بیهوشی عمومی انجام می شود. که توسط یک برش کوچک در هر طرف سینه انجام می شود.

با توجه به نیاز بیمار و ترجیح جراح زیبایی، برش ها ممکن است در امتداد قسمت لبه آئولا یا زیر بغل قرار گیرند. از طریق این برشها، بافت چربی و غدد را حذف می کند.