جراحی زیبایی سینه خانم ها

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از جراحی زیبایی سینه چیست؟


‎عمل‌های جراحی سینه خانم‌ها شامل دو نوع جراحی می باشد: دسته اول خانم‌هایی هستند که دچار شلی و افتادگی پوست در ناحیه سینه هستند و در این افراد از طریق جراحی فقط سینه لیفت شده و افتادگی آن برطرف می‌شود. (ماستوپکسی) دسته دوم خانم هایی هستند که علاوه بر شلی و افتادگی پوست سینه، از حجم و بزرگ بودن آن نیز ناراحت هستند و برای این افراد علاوه بر لیفت و بالا آوردن سینه همزمان از حجم بافت سینه نیز برداشته شده و سینه کوچک‌تر می شود. (ماموپلاستی)

نظر دکتر نجف بیگی در مورد جراحی سینه:‎این عمل‌ها از طریق بیهوشی صورت گرفته و با برشهایی ظریف دور هاله سینه و یک خط عمودی در زیر هاله سینه انجام می شود. مزیت این عمل‌ها در این است که به خانم‌هایی که به دلیل افزایش یا کاهش وزن یا شیردهی یا افزایش سن دچار افتادگی سینه شده‌اند، کمک نموده و کاملاً فرم سینه را به حالت اولیه (قبل از افتادگی) برمی‌گرداند. طبق اظهارات خود بیماران اعتماد به نفس، تجربه‌ای شیرین پس از انجام عمل می باشد و رضایت در این افراد از اینکه می‌توانند لباس‌های مناسب و مورد نظرشان را به تن کنند کاملا مشهود است. دقت کنید که برای داشتن نتیجه‌ای ایده‌آل و رضایت بخش از عمل سینه و داشتن بخیه‌های ظریف و فرم دهی مناسب سینه، حتماً به پزشکان فوق تخصص جراحی پلاستیک که تبحر و تخصص در این زمینه دارند مراجعه نمایید.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

زنان با توجه به دلایل مختلف، عمل جراحی زیبایی سینه را انتخاب میکنند. برخی از خانم ها احساس می کنند که سینه هایشان خیلی کوچک هستند. بعضی ها سینه های نامتقارن دارند. افزایش حجم پستان، یا کانتور سینه (هماهنگ کردن سینه) به منظور زیبایی ظاهر، سینه زن انجام می شود.

جراحی زیبایی متمرکز بر زیبایی ظاهر است.

روش ها، تکنیک ها و اصول جراحی زیبایی، به طور کامل بر بهبود ظاهر بیمار تمرکز دارد. جراحی زیبایی را می توان در تمام قسمت های سر، گردن و بدن انجام داد.

جراحی پلاستیک متمرکز بر رفع نقص ها برای بازسازی عملکرد و یا بهتر شدن ظاهر افراد انجام میشود.

جراحی پلاستیک به عنوان یک تخصص جراحی به بازسازی نقص های صورت و بدن ، که به علت اختلالات تولد، تروما، سوختگی، بیماری و غیره ایجاد شده است می پردازد.

زنان با توجه به دلایل مختلف، عمل جراحی زیبایی سینه را انتخاب میکنند. برخی از خانم ها احساس می کنند که سینه هایشان خیلی کوچک هستند. بعضی ها سینه های نامتقارن دارند.

افزایش حجم پستان، یا کانتور سینه (هماهنگ کردن سینه) به منظور زیبایی ظاهر، سینه زن انجام می شود.

 

 

 

ماموپلاستی:

۱- حجیم کردن سینه (ایمپلنت پستان): افزایش حجم سینه ها با استفاده از پروتزهای سیلیکونی ، ژل های پروتئینی و غیره انجام می شود.

کاشت پروتز سینه یک عمل جرحی نسبتا ساده و کم عارضه محسوب می شود.

سه نوع کلی از ایمپلنت های پستان وجود دارد که با مواد پرکننده آنها تعریف می شود: محلول شور، ژل سیلیکون و پرکننده کامپوزیت.

ایمپلنت پستان یک پروتز است که برای تغییر اندازه، شکل و کانتور سینه فرد استفاده می شود.

ایمپلنت سینه زیر عضله قفسه سینه قرار میگیرد. که توسط یک برش در زیر بغل یا منطقه اطراف نوک پستان و یا پایین تر از خط سوتین، انجام می شود.

 

جراحی سینه

 

۲- ماموپلاستی کاهشی (کاهش حجم سینه): حذف بافت های چربی و غدد لنفاوی، که برای کاهش درد شانه در زنان و مردان انجام می شود.

این جراحی، اغلب در زنان با سینه های بزرگ و سنگین که ناراحتی های قابل ملاحظه ای از جمله درد گردن، درد پشت و بی حسی یا ضعف ناشی از وزن سینه ها را تجربه می کنند، مورد استفاده قرار می گیرد. در طول این عمل پوست، چربی و بافت های اضافه پستان برداشته می شود.

 

۳-  لیفت سینه: این روش  معمولا پس از کاهش وزن یا پس از بارداری، برای از بین ببرد، شلی و افتادگی و یا عدم تقارن اندازه طبیعی سینه ، انجام می شود. بالا کشیدن یا تغییر شکل سینه ها ، اغلب پس از کاهش وزن یا بعد از بارداری. که شامل حذف پوست اضافه سینه و مقداری بافت غدد لنفاوی است.

 

۴- بازسازی سینه(مستوپکسی): جراحی بازسازی پستان اغلب در زنانی که تحت درمان سرطان سینه قرار گرفته اند انجام میشود.