با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

هدف از جراحی زیبایی اندام چیست؟


‎جراحی پلاستیک در جهت رفع و اصلاح نواقص بدن انجام می شود. در حالیکه که امروزه بسیاری از جراحان پلاستیک برای تکمیل درمان عمل جراحی زیبایی را نیز انجام میدهند. بسیاری از ویژگی های فیزیکی و ظاهری را می توان از طریق جراحی زیبایی تغییر داد

نظر دکتر نجف بیگی در مورد جراحی زیبایی اندام چیست:‎با انجام این عمل‌ها می توان اندام دلخواه و اصطلاحاً تراشیده برای فرد ایجاد نمود. نکته قابل توجه در این عمل‌ها تخصص، تبحر و تجربه جراح انجام دهنده آن است. اگر تصمیم به انجام پیکرتراشی داری حتما به این مورد نیز توجه داشته باشید که با وجود امکان انجام آن با بی حسی موضعی، شرایط استریل اتاق عمل حتما لازمه این نوع عمل‌ها می باشد. پوشیدن گن به مدت دو تا سه ماه به جمع شدن پوست بعد از عمل کمک خواهد کرد. بهتر است قبل از تجمع چربی‌های اضافی در بدن در حجم زیاد، از همین الان به فکر تخلیه و فرم دهی بدن خود باشید تا در صورت افزایش سن، بدنی سالم و اندامی متناسب را حفظ کنید.

حواسمان به شما هست


پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ سعادت آباد

پشیبانی واتس آپ جردن

پشیبانی واتس آپ جردن

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی سعادت آباد

پشتیبانی تلفنی جردن

پشتیبانی تلفنی جردن

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری سعادت آباد

هماهنگی جلسه حضوری جردن

هماهنگی جلسه حضوری جردن


نظرات مراجعه کنندگانی که به کلینیک دکتر نجف بیگی مراجعه کرده اند


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


تلگرام

تلگرام

ویدئو

ویدئو

اینستاگرام

اینستاگرام

نمونه جراحی زیبایی اندام دکتر آرش نجف بیگی


لیپوماتیک
لیپوماتیک
لیپوماتیک
لیپوماتیک

با ما تماس بگیرید:

کلینیک سعادت آباد ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۶۴ 

  کلینیک جردن ۰۲۱۸۶۰۸۱۸۷۵ 

به منظور هماهنگی جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید


 
 

جراحی پلاستیک در جهت رفع و اصلاح نواقص بدن انجام می شود. در حالیکه که امروزه بسیاری از جراحان پلاستیک برای تکمیل درمان عمل جراحی زیبایی را نیز انجام میدهند.

همچنین آموزش جراحی زیبایی جدا از آموزش جراحی پلاستیک می باشد.

بسیاری از ویژگی های فیزیکی و ظاهری را می توان از طریق جراحی زیبایی تغییر داد.

 

جراحی زیبایی اندام

 

معمولا وقتی صحبت از جراحی پلاستیک می شود، به یاد ستاره هالیوودی می افتید که تلاش میکند تاثیرات افزایش سن را در چهره و اندام خود بپوشاند. یا افرادی که می خواهند اندازه شکم، سینه و یا سایر قسمت های بدن خود را تغییر دهند.

افزایش سن و روش زندگی می تواند تغییرات بسیاری در شکل بدن شما را ایجاد کند، به خصوص اگر حامله بوده اید و یا کاهش و افزایش وزن داشته اید.

معمولا رژیم غذایی و ورزش برای رسیدن به هدف های زیبایی شما کافی نیست، بنابراین بسیاری از افراد از جراحی زیبایی کمک می گیرند.

 

 

محبوب ترین عمل های زیبایی بدن عبارتند از:

 

ابدومینوپلاستی(Abdominoplasty): تغییر شکل و جمع کردن شکم. بوسیله خارج کردن چربی و پوست اضافه.

 

فالوپلاستی (جراحی آلت تناسلی مردانه): درست کردن و بازسازی یک پنیس یا گاهی اوقات استفاده از  انواع پنیس مصنوعی برای مقاصد زیبایی صورت میگیرد.

 

 لابیاپلاستی(Labiaplasty): کاهش و تغییر شکل لبه های واژن.

جراحی های دستگاه تناسلی و اندام های جنسی برای بهبود رضایت جنسی انجام می شود. بسیار محبوب هستند و به طور فزاینده ای رو به افزایش است .

 

برجسته کردن باسن : افزایش حجم باسن با استفاده از ایمپلنت های سیلیکون یا انتقال چربی از مناطق دیگر بدن به این قسمت انجام میشود. همچنین لیفت کردن و سفت کردن باسن با برداشت پوست اضافی آن.

 

 کرایولیپولیز( Cryolipolysis): اشاره به دستگاهی دارد که برای تخریب سلول های چربی مورد استفاده قرار میگیرد. اصل آن متکی بر سرد کردن کنترل شده برای کاهش ذخایر چربی به صورت موضعی و تغییر شکل بدن است.

 

میانگین سنی جراحی زیبایی چه سنی است؟

میانگین سنی افرادی که جراحی زیبایی اندام انجام میدهند ۴۱ سال است. عمل هایی مانند جراحی زیبایی سینه، لیپوساکشن، رینوپلاستی (عمل بینی) و جوان سازی در این میان جوانتر ها رایج تر است، و عمل های مانند جراحی پلک چشم، چهره سازی و بوتاکس در بیماران مسن تر رواج دارد.

 

چه انتظاراتی از عمل جراحی زیبایی بدن دارید؟

مهمترین عامل تصمیم گیری در مورد جراحی زیبایی، اینست که درک درستی از آنچه پیش از عمل بودید، و پس از عمل خواهید شد، داشته باشید.

بسیاری از ویژگی های فیزیکی را می توان با موفقیت توسط عمل تغییر داد، در حالی که بعضی از انتظارات شما واقع گرایانه و قابل انجام نیست.

قبل از عمل و در اولین جلسه، جراح به شما توضیح می دهد که تا چه حد و چگونه جراحی زیبایی می تواند فرم بدن شما را تغییر دهد. و شما چه چیزی را در نتیجه عمل خواهید دید.

این فرصتی است که با آگاهی از نتایج احتمالی بهترین تصمیم را بگیرید.

جراح متخصص زیبایی، شما را در مورد روش های خاص، آنچه که انتظار می رود، مزایا، خطرات و عوارض احتمالی، و سایر گزینه ها، مطلع خواهید کرد.

همچنین پزشک ممکن است روش های اضافی را برای بهبود نتیجه کلی توصیه کند.

 

جراحی زیبایی اندام

 

بدن انسان نامتقارن است، به این معنی که یک طرف بدن به طور طبیعی متفاوت از دیگری است. جراح زیبایی به بیماران این درک را می دهد تا آنها بتوانند به طور واقعی ظاهر خود را درک کنند و چطور می توانند با جراحی، آن را زیباتر کنند.

جراح زیبایی مفهوم تعادل را توضیح می دهد.یعنی چگونه تغییر در یک قسمت از بدن ممکن است بر روی ظاهر کلی شما تاثیر بگذارد و اینکه چگونه روش های جراحی اضافی، تعادل بیشتری در ظاهر فیزیکی شما به وجود می آورد.

قبل از عمل ،یک سری آزمایش، برای ارزیابی سلامت عمومی باید انجام دهید. و بهتر است قبل از عمل زیبایی اندام یا بدن شش ماه تا یک سال وزن پایدار داشته است.

روشهای جراحی زیبایی که نیاز به بیهوشی عمومی دارند در بیمارستان تحت مراقبت یک تیم بیهوشی متخصص و پرستار انجام می شود. ولی سایر روش ها، مانند تزریق فیلر های صورت، ممکن است در محل سرپایی یا مطب پزشک، تحت بیهوشی موضعی انجام می شود.

 

جراحی زیبایی اندام

نتایج عمل جراحی زیبایی اندام

ممکن است پس از جراحی زیبایی بدن ،کبودی و تورم در موضع عمل داشته باشید. کبود شدن ممکن است حداقل سه هفته طول بکشد؛ تورم حتی ممکن است طولانی تر نیز بشود.

نباید نگران بود چون کبودی و تورم ،موقت هستند.

حتما به این نکته توجه داشته باشید که هدف از جراحی زیبایی بهبودیست، نه کمال است. باید بدانید بسته به بدن هر شخص، نتایج متفاوت خواهد بود.

زمان بهبودی کامل افراد در عمل های زیبایی مختلف، متفاوت است. و از حداقل ۶ هفته تا ۱۲ هفته، برای اکثر جراحی های زیبایی های معمول متغییر است.