جراحی پلاستیک
جراحی پلاستیک !
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸
پیکرتراشی
لیپوماتیک چیست؟
مرداد ۲۲, ۱۳۹۸
کلینیک دکتر نجف بیگی

اولین دلیل برای مراجعه به جراح زیبایی:

اولین موضوعی که باعث می شود افراد به جراحان زیبایی مراجعه کنند بالا بردن احساس رضایت از خود است. این احساس رضایت در نتیجه ی داشتن چهره ایی زیبا و اندامی متناسب است که برای دست یابی به این خواسته ها کارهای متفاوتی انجام می دهند. سریع ترین و راحت ترین کار مراجعه به جراحان زیبایی و پلاستیک است.

قدم اول پیدا کردن جراح فوق تخصص است که با جراحی که شما می خواهید انجام دهید مرتبط باشد. امروزه تعداد پزشکانی که دست به جراحی زیبایی می زنند بسیار زیاد شده‌است؛ در صورتی که تعداد کثیری از این‌ ها جراحان عمومی هستند که دارای تبحر و تخصص کافی نیستند. درنتیجه باید دقت کافی داشته باشید و برای انتخاب جراح مناسب عجله نداشته باشید.

 

ابتدایی ‌ترین جست وجوها از وب سایت‌ ها و صفحات مجازی شروع می شود و خیلی وقت ها سراغ افرادی می روید که قبلا جراحی انجام داده اند ممکن است این افراد از نزدیکانتان باشند یا فردی غریبه. برخی افراد تعداد زیادی از جراحان را در صفحات مجازی دنبال می کنند و بعد از رسیدن به اعتمادی نسبی اقدام به گرفتن زمان مشاوره می کنند.

دومین دلیل برای مراجعه به بهترین دکتر فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی:

گاهی این وقت گرفتن ها به بیش از یک جراح می رسد و افراد پیش چندین جراح مراجعه می کنند؛ تا بتوانند تصمیم درست برای انجام جراحی بگیرند.

اغلب افراد زمانی که برای مشاوره به کلینیک زیبایی مراجعه می کنند از دیگر مراجعین راجع به عمل‌هایی که انجام داده‌اند، دوران نقاهت، کبودی های بعد از جراحی، هزینه های عمل، مراکزی که جراحی در آن ها انجام می شود و آیا از عمل‌ هایشان رضایت داشته‌ اند؛ می ‌پرسند.

بعد از مراجعه به کلینیک های جراحی و صحبت با دکتر جراح، با بیان اینکه دلیل مراجعه و مشاوره برای چه عملی هست؛ پزشک با بررسی شرایط و وضعیت موجود شما جراحی متناسب را به شما معرفی می کند. در آخر بزرگترین سوالی که در ذهن‌ هایتان شکل گرفته‌ است را می پرسید اینکه هزینه جراحی چقدر است!

سومین دلیل برای مراجعه به بهترین جراح فوق تخصص زیبایی:

یکی دیگر از دغدغه‌ های اصلی مراجعین میزان کبودی بعد از جراحی است و دوران نقاهتی که بعد از جراحی باید گذرانده شود و چون اغلب مراجعین شاغل هستند کوتاه بودن این زمان برایشان بسیار مهم است. مدت زمان ماندگاری کبودی ها و شدت آن ها به نوع و رنگ پوست می تواند بستگی داشته باشد.

کلینیک زیبایی دکتر نجف بیگی

 

از آن جایی که قبل از مراجعه به پزشک شروع به تحقیق و پیدا کردن جواب‌ هایتان از سایت ‌ها و یا افرادی که جراحی داشته‌ اند؛ کرده‌ اید دچار ترس و سردرگمی راجع به عوارض‌ بعد از جراحی شده‌ اید، که پاسخگویی به این سوال‌ ها به عهده‌ی پزشک جراح فوق تخصص است و نه فرد دیگر.

چهارمین دلیل برای مراجعه به بهترین دکتر جراح زیبایی:

چون به دنبال زیبایی بیشتر و داشتن اندام ایده آل بوده‌اید می ‌خواهید مطمئن شوید که این عمل‌ ها چه میزان از تغییرات رو به همراه دارد. شاید هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال طبیعی بودن جراحی ‌هایتان هستید به طوریکه شاید دوست نداشته باشید دیگرافراد متوجه جراحی و تغییر شما شوند، دسته آخر افرادی هستند که حساسیت بیشتری روی طبیعی بودن نتیجه جراحی ‌هایشان دارند؛ برای تمامی نگرانی هایتان پاسخی وجود دارد که بعد از مطرح کردن به جراح متخصص می توانید پاسخ های کامل و مناسبی دریافت کنید.

 

آخرین سوال شما بیشتر راجبه زمان و مکان جراحی است. برخی از جراحی ها بدون بیهوشی و با بی حسی های موضعی در کلینیک و به صورت سرپایی قابل انجام هستند و برای دیگر جراحی ها، بیمارستان ها و دیگر مراکز معرفی می شوند. اصولا جراحان با تعدادی از بیمارستان‌ ها و مراکز جراحی قرارداد دارند.  

کلینیک دکتر نجف بیگی

 

چرا بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک:

بعد از اینکه زمان جراحی شما تعیین شد و مرکز جراحی به شما معرفی شد؛ معرفی نامه ایی به شما داده می شود برای به مراجعه به موسسه ایی که عکس های قبل از عمل و آزمایش های مربوط به جراحی شما گرفته می شود و برای پزشک جراح ارسال می شود.

یک روز قبل از جراحی با شما تماس گرفته می شود برای هماهنگی های آخر و اقدامات قبل از عمل، این اقدامات باتوجه به جراحی ها متفاوت است.

در بیمارستان برگه ایی به شما داده می شود که اقدامات و مراقبت های بعد از عمل در آن توضیح داده شده است. بعد از جراحی با شما تماس گرفته می شود و طبق روتینی که ویزیت ها دارند برای شما اولین ویزیت که معمولا طی ۴۸ ساعت بعد از عمل است گذاشته می شود.

اگر زمانی برای شما سوال یا مساله ایی پیش آمد؛ می توانید با همکاران تماس بگیرید و سوال هایتان را مطرح کنید. ما پاسخگوی تمام مسائل شما هستیم.

پروتز سینه –  پروتز باسن –  پروتز گونهپروتز چانه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 30 =